Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Magia Przyzywania


Magią Przywołania władają Nekromanci, Leśne Elfy oraz Magowie. Skupia się ona na dwóch filarach: tworzenie armii oraz zdawaniu obrażeń. Jest najbardziej uniwersalną szkołą magii.
Wszystkie oznaczają punkty magii rzucającego, a obronę bohatera broniącego miasta. Liczebność oddziału jest oznaczona przez n, zaś moc oddziału wziętego na celi - m, liczebność wrogiej armii - w, straty - s. Wszystkie obrażenia skierowane są przeciwko pojedynczemu oddziałowi. Wszelkie przyzwane bądź wskrzeszone tą magią jednostki nie zostają w naszej armii po zakończeniu bitwy.


NazwaPoziomObrażeniaOddziałPremia
Fist of Wrath10.45**n--KomentarzNienajgorsze żródło obrażeń. Jako, że obrażenia zależą od liczebności wrogiego oddziału najlepiej jest je rzucać na T1-2.
Wasp Swarm1- 110*-KomentarzMoc wielka leży w tym zaklęciu. Ułatwia ono znacznie szybkie uderzania, umiejętnie użyte obraca w perzynę wrogich .
Fire Trap 20.25%**m vs. &
0,125%**m vs.
--KomentarzPrzydatne jako zmiękczenie początkowe &, które potemzostaną dobite przez &. Na moim zdaniem nieopłacalne (już lepiej jest rzucić Fist of Wrath lub Firewall).
Raise DeadWskrzesza jednostki z oddziału
Wymagania: chociaż jedna jednostka oddziału musi przeżyć rundę
2-0.25%**s-KomentarzŚmiech na sali. W celu minimalizacji strat powninno korzystać z jactari. To zaklęcie wymaga ogromnych nakładów , a i tak nie jest wstanie wskrzesić więcej niż 45% strat - lvl 40 Arcane Master, max artefaktów ukierunkowanych na to zaklęcie, summoning expert i instinct na max i do tego max spell mastery (nie licząc zdolności legendarnych, co podwyższy jeszcze procent) - praktycznie nie do uzyskania :P
Earthquake3---0,5*KomentarzPrzydatne w przypadku oblegania miast z wysokopoziomowym bohaterem. W pozostałych przypadkach - strata slota.
Phantom Forces3- 130*-KomentarzPodobnie, jak w przypadku Wasp Swarm drzemie w nim potencjał. Niezwykle przydatne przeciwko .
Summon Elementals4- 150*-KomentarzAnalogicznie do Wasp Swarm i Phantom Forces, tylko że niszczy
Firewall41.35**n--KomentarzMocno podrasowana wersja Fist of Wrath. Jeżeli walczysz z niskiem Tierem to dzięki temu łatwo, szybko i przyjemnie osiągniesz Legendary Victory.
Conjure Phoneix5- 0.27%**w-KomentarzBardzo przyjemni niszczy wrogich , zwłaszcza ich liczne. lecz słabe oddziały.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt