Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Bogactwo

Dobry kupiec wie, że wszystko ma swoją cenę. Z pełną kiesą możesz mieć wszystko co się znajduje w Ashanie, nawet Łzy Ashy. Poprzez zebranie wystarczających ilości rzadkich surowców i stopienie ich w piecu, będziesz mógł wytworzyć cząstki Łzy Ashy rozbitych przy uderzeniu w Ashan. To co musisz zrobić to zebrać te cząstki razem, a potem w długim i kosztownym procesie zsyntetyzować z nich Łzę Ashy.

Najpierw musisz wybudować piec w pobliżu swojego miasta, potem rozbudować do odpowiedniego rozmiaru (poziom 5), aby stopić rzadkie surowce. Nastepnie sukcesywnie musisz dodawać 288 sztuk każdego z 4 rzadkich surowców, za każdym razem zdobywając końcowy surowiec, wysoko naładowaną cząstkę Łzy. Przygotuj się do zainwestowania znacznej sumy w tę syntezę. Wytworzona Łza trafi do ekwipunku miasta.


Przewodnik StrategicznyDroga Bogactwa jest chyba najprostszą drogą zdobycia Łzy Ashy podczas Wojny Łez w całej grze. Nie musimy budować nowych miast ani ryzykować utraty jednostek. Po prostu poświęcamy te 300 000 200 200 na wybudowanie Pieca. Potem potrzebujemy masę złota, drewna i kamieni, aby dobudować 4 komory (po jednej na każdy komponent). Dopiero po tym czasie (a mija z 2-3 tygodnie na to spokojnie) możemy ładować do niego po 288 rzadkich surowców. Za każdym razem uda nam się wrzucić do pieca tylko surowce jednego typu (np. ). Wytworzenie komponentu trwa ok. 3 dni, więc mamy sporo czasu na zdobycie 288 jednostek kolejnego surowca. Po wytworzeniu wszystkich 4 komponentów, poświęcamy 500 000 na proces syntezy Łzy Ashy, który to trwa 14 dni. Jak tylko Łza zostanie stworzona, pojawia się ona w ekwipunku miasta, a Piece (możemy wybudować kilka w królestwie dopóki nie zsyntetyzujemy Łzy) znikają bez śladu.

© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt