Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Magia Zniszczenia


Magią Zniszczenia władają Demony i Leśne Elfy (bo przecież to oczywiste, że te istoty są ogarnięte manią niszczenia wszystkiego). Skupia się ona wyłącznie na zadawaniu ogromnych obrażeń tym, którzy byli na tyle głupi, by wejść im w drogę.Wszystkie oznaczają punkty magii rzucającego. Pozostałe w tym wypadku statystyki bohatera przeciwnego. Liczebność oddziału jest oznaczona przez n, zaś jego moc - przez m. Wszystkie obrażenia są skierowane przeciwko oddziałowi, który jest celem w tej turze.
NazwaPoziomObrażenia
Stone Spikes10,6**nKomentarzZnacznie lepsze na początku jest Eldrith Arrow, a w późniejszej fazie gry należy go i tak wymienić na Lighting Bolt albo na Meteor Shower.
Eldrith Arrow1130*KomentarzDzięki sztywnej ilości zadawanych obrażeń jest niezastąpiona przeciwko T1-2. Na ilość zadanych obrażeń wływa tylko ilość
Ice Bolt20,25%**mKomentarzRaczej nie przydatne - na początku lepiej jest rzucić Eldrith Arrow, zaś potem dostajemy znacznie lepsze "procentówki".
Lighting Bolt20.9**nKomentarzDotkliwsza wersja Stone Spikes jest nieco bardziej warta uwagi. Wymaga tylko II kręgu Magii, lecz w miarę dobrze usuwa hordy niskiego Tieru.
Circle of Winter31,2**nKomentarzDwukrotnie skuteczniejsze od Stone Spikes wydaje się być inwestycją wartą podjęcia próby. Jest niemal najmocniejszą "ilościówką" w dostępnym arsenale.
Fireball30,35%**mKomentarzW środkowej fazie gry sprawdza się przeciwko T5-7, ale prawdziwa apokalipsa dopiero nadejdzie...
Meteor Shower41.7**nKomentarzNie byłoby przesadą, gdyby stwierdzić, że użycie tej zdolności na wrogim bohaterze mającym tylko niskopoziomowe jednostki w armii dosłownie wciśnie go w glebę z wrażenia..
Chain Lighting4180*KomentarzRaczej bezużyteczne. w końcowej fazie gry zamiast sztywnej ilości obrażeń znacznie lepiej jest zabić określony procent wrogiej armii za pomocą Implozji.
Implosion50.45%**mKomentarzTrzymasz w ręce okrwawione piórko. Piórko archanioła, na którego najpierw rzucono implozję, a następnie rozstrzelano Arcydruidami. Strzeż się!
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt