Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Wojna Fortec

Wojną Fortec (ang. Runic Fortress War) nazywa się oś działań w światach PvE, które zostały wprowadzone w sezonie 3. Zadaniem graczy jest przejęcie Runicznych Fortec krasnoludów jako sojusz i utrzymanie ich za co dostajemy dodatkowe punkty rankingowe. Jednakże zdobycie wszystkich fortec nie oznacza automatycznego końca gry - następuje ono gdy wszystkie sojusze łącznie uzyskają 200 milionów punktów rankingowych.


Każda przejęta Forteca dodaje co godzinę 500 punktów rankingowych sojuszowi przez pierwszy tydzień i 1000 w następnych. Ponadto przez pierwsze 24h od uzyskania kontroli nad jedną z Fortec nie zdobędziemy dodatkowych punktów, gdyż przez taki okres czasu są one wtedy nieatakowane. Podobnie jak w przypadku Wojny Łez, Wojna Fortec zaczyna się kiedy jeden z sojuszy osiągnie poziom 7. Wtedy to sojusze mogą budować portale, przez które (to jedyna droga) mogą dostać się do Fortec. Więcej informacji na stronie poświęconej Runicznym Fortecom.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt