Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
... z Królestwami Bohaterów. Po pięciu latach rozwoju, interakcji i zabawy serwery Might & Magic: Heroes Kingdoms zostają zamknięte. To czas, aby podsumować co się przez ten okres wydarzyło.

Pięć lat upłynęło na rozgrywce 5 sezonów (w tym 3 fabularnych!) i prawie 6000 odsłon. Setki tysięcy graczy z całego świata zrzeszonych w sojusze uczestniczyło w walkach (po średnio ok. 900-1000 graczy na światach przynależnych do Europy Wschodniej). Choć początki były trudne i mało ciekawe, to ostatecznie wokół gry wyrosła spora społeczność, zafascynowana jej światem i rozgrywką. Mamy nadzieję, że zafascynowana na tyle, aby sięgnąć po inne gry osadzone w Ashanie.

Powodem zamknięcia serwerów HK może być najnowsze dziecko Ubisoftu z Ashanu - Heroes Online. Miejmy nadzieję, że osiągnie większy sukces i bardziej pozytywny rozgłos niż Królestwa.

Zachęcamy również do przejrzenia naszego działu o tej interesującej, choć już historycznej, grze jaką jest MM:Heroes Kingdoms.
Irhak
Wasze komentarze (6)
31 sie - 01:04

Bychu
Zgrabnie napisane. Szkoda gry, chociaż w nią nigdy nie grałem :P
31 sie - 10:46

Dark Dragon
R.I.P. another M&M game...
31 sie - 11:47

Xelacient
Plotki o zamknięciu serwerów zachęciły mnie, by w końcu w to zagrać. Jakoś po 30 minutach mi się znudziło. :P
31 sie - 12:23

Acid Dragon
Heroes Kingdoms nie było dobrą grą.
Fajnie było pograć w H5 w przeglądarce przez może jakieś 2 tygodnie, aczkolwiek czekanie kilka dni aż się jakiś budynek ulepszy, konieczność płacenia, aby mieć szansę wygrać, czy też zasady premiujące kradzież dla mnie zabiły te grę już w pierwszym sezonie. Potem było trochę lepiej wraz z wprowadzeniem światów kooperatywnych, ale tylko trochę i nie na tyle, aby zniechęceni gracze z sezonu 1 wrócili.

Mechanika gry nie była zła. Gdyby tylko pozbyć się elementów "pay to win" i zamienić wszystkie czasy pokroju 60 godzin na 60 sekund, to mogłaby wyjść nawet fajna wariacja Herosów.

"Ale to już było i nie wróci więcej." Teraz miejmy nadzieję, że otrzymamy coś dobrego w Heroes VII i finalnej wersji Heroes Online.
1 wrz - 08:25

Amonim
Rzeczywiście gra dobrą nie była wytrzymałem przy niej i tak aż 3 tygodnie.
1 wrz - 13:13

Acid Dragon
OK, "to już jest koniec". Serwery odłączone. Data śmierci pacjenta: 1 września 2014, godzina 11:00. Ktokolwiek znający zaklęcie wskrzeszania w pobliżu bardzo proszony jest o... zrelaksowanie się i pozostanie w domu.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt