Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Dziś nius zbiorczy o Heroes Kingdoms. Gra radzi sobie całkiem nieźle i zyskuje popularność wśród fanów HoMM. Gracze z Polski zasiedlają już czwarty "świat" (po "Dragon Legacy", "The Ravanged Lands" i "The Zombie Assembly" teraz ruszył "The Roar of the Griffin").

Na naszym Smoczym Forum Haregar przetłumaczył bardzo obszerny FAQ dotyczący prawie wszystkich aspektów gry. W Jaskini stał się on nawet podstawą do budowy osobnego działu o Heroes Kingdoms. Jeśli jesteś nowym graczem, to ten zestaw pytań i odpowiedzi na pewno będzie pomocny.

Wiadomo już, że w przyszłości do czterech obecnych miast - Przystani, Nekropolii, Akademii i Inferno dołączy piąte - Sylvan, które jest już najwyraźniej dostępne dla francuskich graczy.

Na koniec wspomnimy, że sojusz pod banderą Groty również radzi sobie dobrze i cały czas utrzymuje się w okolicach 3 miejsca ogólnego rankingu w świecie o jakże znaczącej nazwie - The Dragon Legacy :).
Acid Dragon
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes Kingdoms". Redakcja, kontakt